KALİTE POLİTİKAMIZ


 

Kalite politikamız; kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarak ve bundan taviz vermeyerek, topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olma hassasiyetini göstererek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler üretmektir.

ZİRVE MAKİNE MÜHENDİSLİK KİM. SAN. TİC. TLD. ŞTİ .  geniş ürün yelpazesi ve müşteri arz-talepleri doğrultusunda gerçekleştirdiği ürün kalitesi ile sektöründe önde gelen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

Müşteri memnuniyetini ilke haline getiren firmamız, TSE standartlarında üretmekte olduğu ürünleri Kimya, Tekstil ve Boya sektörlerine sunmaktadır.

Bu sektörlere hizmet verme yolundaki politikamıza temel olacak esaslar aşağıda belirtilmiştir.

Müşteri ihtiyaçlarını zamanında ve istenilen şekilde karşılamak,

Müşterilerimizi ürünlerimiz hakkında gerek yazılı teknik dokümanlarımız vasıtasıyla, gerekse sözlü olarak detaylı bir şekilde bilgilendirmek,

Müşterilerimizin siparişlerinin sevkini istenilen zamanlarda gerçekleştirmek,

Müşteri beklentilerine uygun ürün seçimi yapılarak, seçim hatalarından doğacak ürün iadelerini minimum seviyede tutmak,

Sektörel liderlik ve müşteri beklentilerini gerçekleştirmek için tasarım ve geliştirme faaliyetlerini desteklemek,

Hızlı ve doğru şekilde üretimimizi gerçekleştirmek,

Ürünlerimizin garanti şartlarını müşterilerimizi zor durumda bırakmadan yerine getirmek,

Tedarikçilerimizle iyi ve sağlam diyaloglar kurarak, tedarikçi memnuniyetini sağlamak ve bu doğrultuda müşterilerimize daha iyi ve daha kaliteli ürün sunmak,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip imalatımız, kadromuz, tedarikçilerimiz ve her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek.

Tüm çalışanlarımızın, bu ilkeler doğrultusunda eksiksiz bir özgüven ve sadakatla çalışacaklarına olan inancım sonsuzdur. Hedeflerimize ulaşabilmemizin en kestirme yolu, takım ruhunu benimseyerek, bir ekip çalışması sorumluluğuna uymaktır.